replica watches for sale: fake hublot watches and replica cartier.
Klub Dyskusyjny Myśli Politycznej W Ursusie - News: Spotkanie - 4 października 2016
O nas


Czym jest klub

-Regulamin

-Skład zarządu

-Założyciele Klubu

-Historia Klubu

-Kontakt
   
Działalność

-Cele Klubu

-Artykuły

-Archiwum - spotkania

-Archiwum inne rzeczy
Spotkanie - 4 października 2016
Wokół katastrofy smoleńskiej

4 października w OK Arsus odbyło się kolejne spotkanie Klubu Dyskusyjnego Myśli Politycznej. Tym razem gościem klubu był młody dziennikarz śledczy (ur. w 1979 r.) Marek Pyza - jeden z nielicznychPolaków, którzy 10 kwietnia 2010 roku byli w Smoleńsku (pojechał na uroczystości 70 rocznicy zbrodni katyńskiej). Po tragedii jaka wydarzyła się tego dnia na wojskowym lotnisku Siewiernyj wielokrotnie wracał w swojej publicystyce do tego wydarzenia.

Jest m.in. autorem książki "Pogrzebana prawda" zawierającej zwierzenia rodzin kilku ofiar katastrofy smoleńskiej, wydanej przez "Biały Kruk". Można śmiało powiedzieć,że jest jednym z dziennikarzy młodego pokolenia, którzy z desperacją walczą, aby prawda o katastrofie z 10 kwietnia 2010 roku ujrzała światło dzienne.

Ciekawe spostrzeżenia Marka Pyzy zostały wzbogacone o wypowiedzi dyskutantów. Niektórzy z nich tak się zaangażowali w wyjaśnienie przyczyn tragedii, że prowadzą własne dochodzenia, decydują się na prywatne eksperymenty, porównują badania innych katastrof lotniczych z tą dla nas najważniejszą.

Warto wysłuchać fragmentu nagrania z tego spotkania.


-- Nagranie ze spotkania --


Fot. Ewelina Rosa


Licznik odwiedzin
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło