replica watches for sale: fake hublot watches and replica cartier.
Klub Dyskusyjny Myśli Politycznej W Ursusie - News: Spotkanie - 10 marca 2017
O nas


Czym jest klub

-Regulamin

-Skład zarządu

-Założyciele Klubu

-Historia Klubu

-Kontakt
   
Działalność

-Cele Klubu

-Artykuły

-Archiwum - spotkania

-Archiwum inne rzeczy
Spotkanie - 10 marca 2017
O państwie narodowym
10 marca w Ośrodku Kultury Arsus odbyło się spotkanie z Krzysztofem Bosakiem na temat "Państwo narodowe w XXI wieku". Krzysztof Bosak jest byłym prezesem Młodzieży Wszechpolskiej i byłym posłem na Sejm V kadencji (2005-07) z ramienia Ligi Polskich Rodzin. Obecnie pełni funkcję wiceprezesa Ruchu Narodowego (prezesem jest poseł Robert Winnicki).
-To co dzieje się po wejściu Polski do Unii Europejskiej można nazwać demontażem państwa - mówił na spotkaniu Krzysztof Bosak. - Następuje stopniowe przekazywanie władzy do Brukseli. Wielu polityków składa różne obietnice społeczeństwu, niestety nie ma możliwości ich realizacji. Coraz więcej zależy bowiem od organizacji międzynarodowych. Eufemistycznie nazywane jest to kosztami dostosowania się. Tak m.in. nazywa się to, że 2 mln Polaków wyjechało z a chlebem,a 1mln Ukraińców znalazło pracę w Polsce.
Czy plan wicepremiera Morawieckiego jest do zrealizowania? To bardzo trudne zadanie. Mamy coraz mniej narzędzi do realizacji narodowych celów i interesów. Każda regulacja gospodarcza może być zaskarżona do Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu. Tylko państwo narodowe jest w stanie ochronić nas przed wstrząsami. Zrozumieli to już Amerykanie.
Warto posłuchać nagrania ze spotkania.


-- Nagranie ze spotkania --


Fot. Ewelina RosaLicznik odwiedzin
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło