replica watches for sale: fake hublot watches and replica cartier.
Klub Dyskusyjny Myśli Politycznej W Ursusie - News: Spotkanie - 14 listopada 2017
O nas


Czym jest klub

-Regulamin

-Skład zarządu

-Założyciele Klubu

-Historia Klubu

-Kontakt
   
Działalność

-Cele Klubu

-Artykuły

-Archiwum - spotkania

-Archiwum inne rzeczy
Spotkanie - 14 listopada 2017

Czym jest niepodległość w XXI wieku?
W czasach, gdy Europa Zachodnia jest trupem w pięknej trumnie, gdy trwa rozkład i podbój Europy, musimy sobie odpowiedzieć na pytanie czym jest niepodległość w naszych czasach. Na to pytanie próbował znaleźć odpowiedz Robert Winnicki - działacz Ruchu Narodowego, honorowy prezes Młodzieży Wszechpolskiej i poseł z listy Kukiz 15. Spotkanie odbyło się w Ośrodku Kultury Arsus 14 listopada, a więc zaledwie 3 dni po wielkim Marszu Niepodległości w Warszawie, gdy tysiące Polaków manifestowało wolę posiadania suwerennego państwa.
Kiedyś definicja suwerenności była prosta. Był to kraj w którym państwo miało pełną władzę nad określonym terytorium. Dziś określenie suwerenności jest trudniejsze. W czasach globalizacji wielką władzą dysponują ponadnarodowe korporacje - posiadające ogromne pieniądze i żadnych skrupułów, a na dodatek nie mające nad sobą żadnej demokratycznej kontroli.
Robert Winnicki skoncentrował się na kulturze, bo to ona będzie przede wszystkim decydować o suwerenności kraju. O polityce i gospodarce - innych elementach suwerenności - obiecał mówić na kolejnych spotkaniach.
A oto nagranie z tego ciekawego spotkania.


-- Nagranie ze spotkania --


Fot. Ewelina Rosa


Licznik odwiedzin
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło