replica watches for sale: fake hublot watches and replica cartier.
Klub Dyskusyjny Myśli Politycznej W Ursusie - News: Wspólnie bronimy
O nas


Czym jest klub

-Regulamin

-Skład zarządu

-Założyciele Klubu

-Historia Klubu

-Kontakt
   
Działalność

-Cele Klubu

-Artykuły

-Archiwum - spotkania

-Archiwum inne rzeczy
Wspólnie bronimy
Wspólnie bronimy
Działali w imię wyższych racji, w poczuciu desperacji wobec obojętności lokalnych władz, a potraktowani zostali jak zwykli chuligani i pospolici przestępcy.

Szanowna Pani,

w tym tygodniu jedną z najważniejszych spraw, w którą zaangażował się nasz zespół, jest pomoc młodym ludziom, walczącym o przywrócenie godności polskim patriotom. We wtorek – 23 stycznia – trójka studentów stanęła przed sądem we Włoszczowie pod zarzutem „znieważenia” pomnika promującego totalitarny system komunistyczny
.

NSZ
Sprzeciw wobec kłamstwa


Młodzi mężczyźni, działacze Fundacji Odzyskajmy Naszą Historię oraz Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych Okręgu Świętokrzyskiego, zdesperowani faktem, że w wolnej Polsce nadal fałszuje się historię i szkaluje bohaterów, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i na znak sprzeciwu oblali farbą komunistyczny obelisk pod Rząbcem. W młodzieńczym porywie serca wyrazili swój stanowczy protest wobec wierutnego kłamstwa na temat żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, z których sowiecka propaganda uczyniła „zbrodniarzy” i „kolaborantów”.

Skazani za patriotyzm


Choć działali w imię wyższych racji, w poczuciu desperacji wobec obojętności lokalnych władz, potraktowani zostali jak zwykli chuligani i pospolici przestępcy. Prokuratura we Włoszczowie oskarżyła ich o „znieważenie pomnika” i zawnioskowała o ukaranie grzywną!

Brońmy dziedzictwa narodowego!


Jednym z zadań Instytutu Ordo Iuris jest „obrona polskiego dziedzictwa narodowego”. Nie możemy godzić się na ściganie tych, którzy upomnieli się o prawdę i zwrócili uwagę całego kraju na konieczność usunięcia komunistycznych obelisków z polskiej przestrzeni publicznej.

Upamiętnić bohaterów


Nasi prawnicy reprezentują poszkodowanych przed sądem oraz uczestniczą w spotkaniach z przedstawicielami władz lokalnych i rządowych, aby doprowadzić do usunięcia haniebnego obelisku pod Rząbcem i zastąpienia go pomnikiem godnie upamiętniającym żołnierzy Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych.

Dla naszych działań pozyskaliśmy wsparcie licznych organizacji społecznych i historyków, w tym Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych oraz prof. Jana Żaryna. Petycję w tej sprawie poparło już ponad 10 000 osób.

Koszty tej kampanii możemy ponosić wyłącznie dzięki hojności naszych Darczyńców


Tak szeroka kampania prawna i społeczna wymaga obszernej dokumentacji procesowej, wielu spotkań z lokalnymi władzami i politykami, przeprowadzania analiz historycznych i prawnych oraz częstych podróży.Dlatego proszę o wsparcie nas darowizną w wysokości 40 zł, 70 zł, 120 zł lub dowolną inną kwotą, jaką uzna Pani za stosowną, a która umożliwi nam pomoc ludziom walczącym o dobre imię polskich bohaterów oraz działania prawne na rzecz respektowania przepisów ustawy dekomunizacyjnej.Tylko w ten sposób wypełnimy nasz obowiązek wobec Ojczyzny i przyszłych pokoleń. Nie możemy pozwolić, by w Rząbcu oraz 300 innych miejscach w Polsce, przez kolejne lata stały pomniki sławiące komunistycznych morderców i znieważające Żołnierzy Wyklętych, nazywanych na tablicach pamięci „kolaborantami” i „faszystami”.

Nasi Darczyńcy wielokrotnie udowodnili nam, że obrona prawdy jest dla nich niezwykle ważna. Dlatego głęboko wierzę, że pomoże nam Pani w działaniach na rzecz odkłamania historii Polski.

Z poważaniem


P.S. W minionym tygodniu uruchomiliśmy petycję: „Cześć bohaterom z NSZ! Obalmy fałsz o Rząbcu!”. Uprzejmie zachęcam do podpisania się pod tym apelem i przesłania go Pani znajomym.

Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris jest fundacją i prowadzi działalność tylko dzięki hojności swoich Darczyńców.

Wspieram działania Ordo Iuris

Numer konta: 32 1160 2202 0000 0002 4778 1296
Tytuł przelewu: Cześć Bohaterom
Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris
ul. Górnośląska 20 lok. 6, 00-484 Warszawa

Rachunek bankowy dla darowizn w USD: PL 92 1160 2202 0000 0002 5104 0774
Rachunek bankowy dla darowizn w EUR: PL 86 1160 2202 0000 0002 5104 0591
Bank Millennium S.A, BIC: BIGBPLPW
Licznik odwiedzin
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło