replica watches for sale: fake hublot watches and replica cartier.
Klub Dyskusyjny Myśli Politycznej W Ursusie - News: Spotkanie
O nas


Czym jest klub

-Regulamin

-Skład zarządu

-Założyciele Klubu

-Historia Klubu

-Kontakt
   
Działalność

-Cele Klubu

-Artykuły

-Archiwum - spotkania

-Archiwum inne rzeczy
Spotkanie
Neokomunizm szaleje w Europie

Spotkanie z Witoldem Gadomskim (30 maja w Klubie Dyskusyjnym Myśli Politycznej "Ursus") wzbudziło duże zainteresowanie. Poświęcone było tematowi:" Czy Europie potrzebna jest krucjata", a prowadziła je Anna Wiejak.
Konkluzja spotkania jest przerażająca - stara Europa umiera. Neomarksiści zdobywają kolejne bastiony. Zorientowali się oni, że archaiczny, siermiężny komunizm jaki proponowali przez dziesiątki lat nie jest atrakcyjny dla społeczeństw. Postanowili więc zmienić opakowanie ale pozostawić treść tej antyhumanitarnej ideologii. W ten sposób chcą wyprodukować ludzi bez korzeni, przemielonych przez korporacje, chodzące przełyki pokarmowe. Nad takimi ludźmi łatwo zapanować. Próbują też zmiękczyć kościół od środka. Już dziś w Belgii na mszach dla dzieci zamiast Biblii czyta się "Małego księcia".
- Jeśli będziemy bierni - mówił Gadowski - zginiemy jak Europa. - Musimy być aktywni . Nie możemy układać się z tym co nadchodzi. Stąd pomysł krucjaty.
Po wystąpieniu Gadowskiego ciekawa była dyskusja . Tym co odsłuchają nagranie ze spotkania pragniemy zwrócić uwagę na głos Piotra Iwickiego - świetnego perkusisty i pianisty, działacza kultury (członka jury festiwalu opolskiego i Międzynarodowego Konkursu Piosenki Eurowizji), a także samorządowca ( w latach 2002- 2006 wójta gminy Raszyn). Dostało się m.in. Jackowi Kurskiemu, prezesowi Telewizji Polskiej, który w szatkach patriotycznych próbuje przemycać lewackie pomysły.

Prosimy wysłuchać nagrania.


-- Nagranie ze spotkania --

Licznik odwiedzin
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło